Navrhuji efektivní grafiku
pro vaše projekty od a do z.

Mezi mé služby patří tisková, reklamní i webová grafika,
včetně tvorby nadčasového a kvalitního loga pro váš projekt.

Logo

Logo reprezentuje mé klienty mnohem více, nežli jakákoli reklama. Proto při jeho zhotovení věnuji mnoho času konzultacím s klientem a analýzou jeho konkurence.

Více

Firemní identita

Máte novou firmu a potřebujete ji graficky podpořit? Vytvořím pro vás firemní identitu od loga přes vizitky až po web a veškeré tiskoviny.

Více

Web

Vytvořím pro Vás osobitý design webových stránek či internetového obchodu, který reprezentuje Vás, ale zaujme i Vaše klienty. Oslovte své okolí atraktivním a kvalitním designem.

Více

Bannery

Reklamní i produktové bannery vytvářím jak jednotlivě, tak i pro celou kampaň. Mám za sebou již mnoho reklamních kampaní s bannerů šitou na míru.

Více

Tiskoviny

Pro tiskovou reklamu ušiji na míru jakýkoli leták, inzerci či jinou tiskovinu. V případě zájmu zajišťuji i tiskové provedení s konzultací nad použitým materiálem a technikou.

Více

Newslettery

Vytvářím efektivní a zapamatovatelné direct maily pro všechny své klienty i s připraveným kódem pro snadné rozesílání.

Více

VYBRANÉ PROJEKTY

EuroCNG
Beam
Kniha Podzim klepe na dveře
R jet for you
Šárka Hunešová – Diamond Lashes
Skici a kresby

Co o mně klienti říkají

Děkuji za Vaši rychlou práci. Logo se mi velmi líbí. Potěšila jste mě. Musím pochválit jak Vaši práci, tak i Váš úsudek. Jsem velmi spokojená.- Helena Jun Leffler - Svět čaje a kávy
Díky spolupráci s grafičkou Markétou Brabcovou nám vznikl přehledný a graficky vyvážený internetový obchod, kam se naši zákazníci rádi vraceli. Komunikace byla oboustranně výborná, Markéta byla naprosto samostatná a precizní, většinu věcí připravila a graficky upravila lépe, než jsme sami doufali : ) A taky nám velmi často dodávala práci před smluveným termínem, což je v současné, velmi zrychlené době, skvělá vizitka.- Sanasport
Spolupráci s Markétou bych určitě doporučila každému. Vytvářela pro můj nově vznikající brand loga a vizitky. Před samotnou realizací jsme vedly dlouhé konzultace, kde mi Markéta vysvětlila, proč nemůžeme používat na vizitky takové barvy a fonty, které jsem si vymyslela a co primárně, například na vizitce, ohraničit, zvýraznit apod. Po dvou dnech mi na e-mailu přistály tři různé návrhy. Přesně to vystihlo mě, mou profesi a naprosto to předčilo mé očekávání! Takže už si stačilo ``jen`` vybrat. Od Markéty mám nejkrásnější a nejoriginálnější vizitky a loga. Stoprocentně doporučuji všem, co mají rádi originalitu, kvalitu a rychlost- Šárka Hunešová - Diamond Lashes
Cenová politika

Každý projekt je jedinečný, ať již se jedná o tvorbu bannerů na vaši podstránku nebo firemní identitu vaší značky. Je velice těžké určit cenu projektu jen tak od křesla pro všechny stejně.

Ke každému zadání, které se mi dostane do mailové schránky vždy tvořím předběžnou kalkulaci orientační ceny a zároveň časový harmonogram, včetně doby, která uplyne, nežli se dostanu k práci na vašem projektu.

Snažím se vždy především odvést kvalitní práci a toho si moji dosavadní klienti vždy velice cenili. Budu tedy ráda spolupracovat i s vámi. Stačí mi jen zaslat mail se zadáním a můžeme se na to vrhnout.

Podpora

Ať pro vás pracuji nyní, v minulosti či v budoucnu, vždy zajišťuji svým projektům a klientům kompletní podporu. Neváhejte mě oslovit s editací mých grafických prací, dodáním ztracených podkladů či s radou ohledně tisku.

Svým klientům se snažím vždy pomoci a poradit s některými úskalími grafického designu a doporučit jim tu nejoptimálnější možnost zpracování jejich projektu až k nim na stůl.

Chcete začít se spoluprací?