R jet for you

R jet for you

Firma R jet for you se specializuje na zimní sportovní a fashion čepice, šátky a sportovní doplňky z prvotřídních materiálů.

Pro značku R jet yor you navrhuji již přes 5 let veškeré šátky a nově také outdoorové čepice a čelenky. Každým rokem vzniká další portfolio návrhů šátků, čepic i čelenek.

Šátky a čelenky

Do kolekcí šátků se řadí květinové motivy, především pro ženy, sportovní motivy s outdoorovým podtextem. Dále také dětské motivy a opravdovou challenge byl šátek s motivem světové mapy. Již 3 roky vycházejí návrhy i na sportovní čelenky.

Čepice

Outdoorové čepice pro běžce jsou v sortimentu značky již přes 2 roky. Z návrhů se do tisku a prodeje dostaly čepice s motivem střepů v několika barevných provedeních. Dále jemnější motiv především pro ženy inspirovaný origami a lomem světla. Do návrhů přešla i vizualizace 14-ti osmitisícovek, které se prolínají do jednoho pohoří s konkrétní podobou i údaji o jednotlivých horách.

Webové stránky

Značka R jet for you potřebovala vytvořit i nové webové stránky na podporu brandu, s katalogem a výpisem produktů i prodejních míst. Návrh vznikl téměř bez konzultací a kromě menších úprav zůstal prakticky zachován i do ostré verze, kterou jsme vytvořili ve spolupráci se spolupracujícími kódery.

Brand R jet for you je rychle se rozvíjející, a čím dál oblíbenější výrobce kvalitních čepic u nás.

 

Šátky a čelenky

Čepice

Webové stránky

Hlavní strana

 

Kolekce

 

 

Produktová řada

 

Detail produktu

 

Kontakt

 

Výpis prodejen

 

  • Client Renné Jetmarová
  • Date 20.3.2017
  • Tags Tisk, Web
  • URL View Project

Related Projects