BET-KO CZ
Náhled do grafického manuálu

BET-KO CZ

Zavedená firma, ale bez identity

Stavební firma BET-KO CZ s.r.o. je na trhu aktivní již přes 7 let. Doposud fungovala a stále funguje na základně osobního doporučení a zakázek ke zpracování má stále dost. I tak ale nastal čas, aby se firma definovala i vizuálně.

S jednatelem, výkonným ředitelem a duší firmy inženýrem Jaromírem Novotným jsme si v krátkosti – chápejte mail s medailonkem firmy – nastínili, čím se firma zabývá a jak má působit. Firma Bet-ko se zabývá železobetonovými konstrukcemi, základními pilíři každé velké stavby od základů přes mostní konstrukce až k velkým komplexům.

Důraz byl tedy kladen na jednoduchost a zároveň sílu a hmotu. Hodně dominovala černá a druhou barvou se nabízela červená, avšak taková kombinace je již zbytečně agresivní. Perfektním konstrastem v paletě je sytě žlutá, která se s oborem dobře propojuje i napříč těžkou technikou. Finální návrh loga zůstal nakonec bez úprav a na jeho základě vznikla celá vizuální identita.

Logo má zpracovaný grafický manuál, kde je definována a popsána základní myšlenka i odborné specifikace užívání. V základu jde o spojení myšlenek mostní konstrukce, klasickým ocelovým vazníkem a písmeny B a K, které jsou v logu také zastoupeny.

S klientem i nadále spolupracujeme na detailech prezentace firmy a tiskovinách.

  • Client BET - KO
  • Date 17.3.2022
  • Tags Firemní identita, Logo, Tisk

Related Projects